O MNIE

Tak się zastanawiam, co chcielibyście o mnie wiedziec? Pewnie jak najwięcej.. Skupię się na podstawowych informacjach...Mianowicie, urodziłem się w 1986 roku w pięknym mieście o nazwie KRAKÓW. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że moja droga pójdzie w takim kierunku. Po kilkunastu latach mojego życia, zetknąłem się tańcem. Tańczyłem długie lata Break Dance. W miarę upływu czasu, nabierałem świadomości mojego ciała, doświadczenia. Postanowiłem to zmienić i zacząłem eksperymentować. Najlepszym sposobem, czyli metodą prób i błędów, uczyłem się nowych rzeczy, co jeszcze bardziej poszerzyło możliwości i dotarło do mnie, że Łukasz Fraś; bo tak brzmi moje imię i nazwisko, może więcej . Ewolucja jaką przeszedłem zmieniła kompletnie kierunek wyżej wspomnianej drogi, zmieniło to też moje nawyki treningowe, które poszły w inną stronę.

Obecnie zajmuje się 
EKWILIBRYSTYKĄ i KONTORSJONISTYKĄ  *już objaśniam o co chodzi po polsku :) EKWILIBRYSTYKA to dziedzina sztuki cyrkowej obejmująca balansowanie, zachowanie równowagi ciała w warunkach i pozycjach utrudnionych celowo. KONTORSJONISTYKA natomiast jest dziedziną, w której prezentuje się możliwości ciała z zakresu rozciągnięcia , mobilności stawów i wytrzymałości.Postanowiłem zająć się jednym z jej rodzajów, który uprawia zdecydowana mniejszość ludzi. Nazywa się "frontband".
Na tą chwile informacje mówią, że jestem jedynym tego typu artystą w Polsce. Niektóre z figur, które prezentuję, wykonuję jako jeden z nielicznych osób na świecie, co bardzo mnie cieszy i motywuje. Mam wieloletnie doświadczenie sceniczne i wykonałem setki jak nie tysiące występów. 
Jestem finalistą 12 edycji programu "Mam Talent". Może i nie wygrałem edycji, ale zrealizowałem siebie i zdobyłem uznanie Polaków.
Na tym będę kończył. Więcej moich wygibasów można zobaczyć w dziale Galeria oraz w moich mediach społecznościowych. Jeśli jesteś zainteresowany/na współpracą ze mną, pisz śmiało. Nie gryzę :)
Szukaj